Готель Дружба - готель в Києві

 

Шановні гості готелю!
Вітаємо Вас в столиці України - Києві!

У самому центрі міста Києва розташований комфортний, по-домашньому затишний готель "Дружба Сервіс". Основними перевагами готелю є помірні ціни на номери і обслуговування, зручна транспортна мережа.

Готель "Дружба Сервіс" має майже 50-річну історію, так як працює з 1965 року.

Тризірковий готель "Дружба Сервіс" пропонує своїм клієнтам сучасні номери класу "люкс", "напівлюкс",  і "стандарт плюс" з усіма зручностями.

У затишному кафе Ви можете замовити фірмові страви, легкі закуски, неперевершену випічку і напої.

Бар готелю оптимально підійде не тільки для ділових переговорів, але і для зустрічей з друзями і знайомими. Смачні закуски та напої допоможуть нашим клієнтам розслабитися і приємно провести час

Готель "Дружба Сервіс" пропонує для проведення семінарів, бізнес-зустрічей, тренінгів та семінарів комфортний конференц-зал. Він обладнаний проектором, екраном, комп'ютером, доступом до мережі інтернет. У готелі можна скористатися послугами міжміського та міжнародного телефонного зв'язку, пунктом обміну валют і банкоматом, перукарні і цілодобово охороняємої автостоянки.

Сайт готелю «Дружба Сервіс», створений спеціально для зручності і комфорту наших гостей. На сайті готелю Ви зможете зарезервувати в on-line режимі номери, подивитися наявність місць в готелі, фотографії готелю, ціни на наші послуги.
Готель «Дружба Сервіс» - одна з кращих і недорогих готелів Києва. В готелі є, як і дешеві, так і дорогі номери. Номери готелю Києва «Дружба Сервіс», обладнані всім самим необхідним для повноцінного і комфортного проживання і відпочинку в нашому готелі.

Готель «Дружба Сервіс» був заснований в 1965 році - це один з перших готелів Києва. Зараз усередині готелю Києва «Дружба Сервіс» проведено капітальний ремонт, який відповідає всім європейським нормам і стандартам. Зручне розташування готелю робить її ще більш привабливою для наших гостей і є великим плюсом серед інших готелів Києва. Готель «Дружба Сервіс» знаходиться в центрі міста Києва, в Печерському районі столиці. Поруч з київською готелем знаходиться метро «Либідська», метро «Дружби Народів», а також центральний автовокзал Києва. Завдяки цьому, Ви зможете швидко потрапити з готелю в будь-яку точку Києва, як на машині, так і своїм ходом. Також недалеко від готелю знаходиться один з найбільших парків Києва - Голосіївський, що дасть Вам можливість повноцінно насолодитися свіжим повітрям столиці.

Чекаємо на Вас у гості в нашому готелі в Києві!

З повагою, адміністрація сайту готелю «Дружба Сервіс»!

Готель Дружба Сервіс Зняти номер у готелі Готелі вартість

 


Drujba

Онлайн бронированиеКурс обмена валют
Загружаю...